Pánské kalhoty – co letos na sebe?

Zima už je v plném proudu a na pohodlné šortky nebo ¾ kalhoty už pánové mohou zapomenout. Na druhou stranu mohou v tomto lehce pochmurném období na ulici zazářit, protože trh toho na podzim a zimu nabízí opravdu hodně. A proto, aby vám bylo v zimě teplo, opravdu nemusíte obětovat sexy vzhled.

Podzim a zima mohou leckteré muže znamenat více stresu a nepohodlí, letním koníčkům je přece jenom na chvíli zase konec a navíc ty Vánoce! Právě proto byste, pánové, měli zvolit alespoň co nejpohodlnější oblečení a jednou za čas také vypnout, třeba na příjemné procházce po okolí.

Kalhoty jsou nejspíš to jediné, co na podzim a zimu vrstvit nebudete, a proto je jejich výběr opravdu zásadní. Jako společnost jsme se naštěstí od dob, kdy jste do kanceláře mohli zasednout jedině v obleku, posunuli, a vy tak s největší pravděpodobností máte v každodenním oblékání jistou dávku svobody.

Stejně jako na jaře i na podzim, v zimě nešlápnete vedle v klasických džínách. Jejich koncept se od počátku moc nezměnil, a kromě toho, že dnes se opět vrací do módy klasická, sytě modrá džínovina, ve své podstatě na trhu najdete stále to stejné. Jakmile se probojujete různými střihy, od slim fit po regular, bootcut nebo skinny, hurá do ulic! Sami ale tušíte, že tyto kalhoty vás ani moc nezahřejí a navíc vám v nich pravděpodobně v chladném počasí ani nebude nejpohodlněji. Na druhou stranu je můžete zkombinovat téměř se vším, a takový elegantní vlněný svetr nebo formálnější světlá košile budou vždy vypadat dobře. Na https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panske-kalhoty-809.html si určitě svůj styl této nestárnoucí celoroční klasiky vyberete.

O něco pohodlněji vám tuto zimu bude v naprosto všestranných chinos. Tyto kalhoty jsou proslulé svoji pohodlností a skvělým formováním postavy. Nenajdete na nich žádné zbytečné a rušivé elementy, kromě dvou vnitřních kapes na zadní straně. Jsou vždy vyrobeny z bavlny, maximálně zde najdete menší podíl umělých příměsí. Přestože v těch největších mrazech byste v nich dlouhé hodiny venku stepovat nechtěli, můžete se zde vyřádit díky neuvěřitelně široké paletě barev. A jste-li odvážní, vyrazte v chladu ven klidně v sytě žlutých! Ti konzervativnější z vás ale naštěstí seženou chinos i v typičtějších, zimních barvách. Nejvíce se totiž vyrábí v klasické khaki, modré, vínové, odstínech hnědé a šedé. A právě to jsou barvy, se kterými zkombinujete zimní cokoliv.

Úplně nejvhodnějším, ale v pánských zimních šatnících také často opomínaným materiálem je bavlna. Bavlna je přitom velice praktický materiál. Je hřejivá, hypoalergenní, antibakteriální a pokud máte obavy o to, z jakého zdroje pochází, při jejím správném získávání by neměla přijít k úrazu ani jedna ovce! Pravděpodobně ve vašem šatníku už máte alespoň jeden bavlněný kousek, třeba šálu, čepici nebo rukavice. Ale co takhle tuto zimu vyzkoušet bavlněné kalhoty?

Letošní chladná sezóna nahrává svetrům, zemitým tónům, manšestru i flanelu. Poslední dva materiály můžete zvolit jak pro kalhoty, tak pro některou z horních vrstev vašeho outfitu. Zkombinujete je navíc bez problémů s džínami i chinos, Vlněný svetr, nebo manšestrové kárované sako? V obojím letos zazáříte. K hnědým chinos navíc skvěle padne i károvaná flanelová košile, ve které se třepat zimou určitě nebudete. Doplňte ji třeba klasikou v podobě dlouhého černého kabátu s knoflíky, vlněnou šálou, teplejšími polobotkami a můžete vyrazit.

Pánové, pokud chcete být sexy a šik, zima vám k tomu dává ideální příležitost. Ale nezapomínejte, že ani v zimě už nemusíte obětovat styl za teplo a pohodlí! Na https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panske-kalhoty-809.html najdete stylové kousky pro letošní sezónu, ve kterých se budete cítit skvěle ve všech směrech!

Autor

Redakce

futurebeat.cz