Módní dámské účesy – zjišťujeme, jaké jsou nejnovější trendy

Nastal čas na změny! Plánujete změnit účes? Pokud ano, tak si rozhodně zjistěte, jaké účesy budou v tomto roku v módě. Inspirujte se trendy!

Každý z nás občas potřebuje nějakou změnu z hlediska módy nebo vizáže. Přicházející podzim je dobrou příležitostí pro změnu účesu. Ještě než se však rozhodnete navštívit kadeřníka, je dobré se seznámit s nejnovějšími trendy, které se objevily v roce 2017. Jaké střihy a barvy budou v módě? Máme několik novinek, ale dobře známé účesy s námi stále zůstávají. V tomto roce sázíme především na přirozenost. Pokud plánujete změnu účesu, měla byste zvážit tyto trendy:

Nejpopulárnější barvy vlasů

V této sezóně stále zůstává v módě 3D kolorizace, která si získává stále více fanynek. Efekt, který díky ní získáme, je velmi stylový a neobyčejně přirozený. Můžeme se rozhodnout pro různé druhy této kolorizace, například pro standardní melír, ohnivé a spektakulární flamboyage nebo jemná pásma baby highlights. Vše se odvíjí od toho, jakého efektu chceme dosáhnout. Každý z těchto typů kolorizace dodává účesu lehkost.

Módní krátké účesy

Populární účesy pro krátké vlasy v roce 2017

Máte krátké vlasy a chce jim dodat tvar? Nezapomeňte na to, že s krátkými vlasy můžete také dosáhnout spektakulárních efektů. V tomto roce budou v módě asymetrické střihy s ofinou učesanou na bok. A kromě toho ještě mírný kohout nebo takzvaný undercut, čili oholené boky na jedné nebo na obou stranách. Dáky takovým střihům dodáte vašemu účesu jiskru. Nezapomeňte se však předtím zeptat kadeřníka, který z těchto účesů bude nejlépe ladit k vašemu tvaru tváře.

Módní účesy 2017 pro středně dlouhé a dlouhé vlasy

Pokud se jedná o delší vlasy, tak zde vede především pěšinka na boku a asymetrická ofina. Kromě rovných a silně stínovaných vlasů budou v tomto roce populární také drobné lokny a vlnky ve stylu 80. let. Poněkud zvláštním a velmi odvážným trendem je takzvaný wet look, neboli silně nagelované nebo lakované vlasy, které vypadají, jako kdybychom právě vylezli ze sprchy. Jedná se o odvážnou volbu, ale osvědčí se zejména za deštivého počasí nebo v létě.

Autor

Redakce

futurebeat.cz