Dámská peněženka - stylový doplněk

 

Peněženky jsou předměty každodenní potřeby. Uchováváme v nich několik bankovních karet, osobni doklady, řidičský průkaz a především hotovost. Dnes můžeme také říci, že se jedná o doplňky, které ovlivňují celkovou stylizaci. Dámské peněženky jsou velmi často vybaveny přihrádkami pro fotografie našich příbuzných, poznámky či stvrzenky. Jejich design a organizace není náhoda, ale záměrný projekt.

 

Návrat kapsiček

 

K módním dámským koženým peněženkám pro ženy patří i kapsičky, které jsou mimořádně okouzlující a vyznačují se vintage charakterem. Vynikají jednoduchým uzávěrem typu brizura a jejich interiér se skládá pouze z jedné komory. Kapsičky se nejlépe prezentují v ekologickém koženém provedení a jsou dokonalým doplňkem k elegantním stylizacím, kožené dámské peněženky ve verzi kapsičky jsou odolné a vodotěsné. Vzhledem k malému formátu je můžete nosit v kabátě nebo v kapse saka. Dokonale odpovídají minimalistickému trendu.

 

Klasické kožené peněženky

 

Typem peněženky, kterou dámy vybírají nejčastěji, je klasický model. Používají se obdélníkové tvary a zipy nebo klipsy. Nejběžnějším řešením jsou standardní verze peněženek. Kromě zřejmého účelu ukládání bankovek a mincí vám umožní uschovávat větší předměty, jako jsou dárkové karty, slevové poukázky, fotografie a drobné bankovky. Vyznačují se množstvím prostorů různých kapacit. Tyto kožené dámské peněženky jsou velmi ergonomické a funkční, umožňují vám oddělit peníze od jiných předmětů.

 

Zajímavý design

 

Kožené dámské peněženky přicházejí v klasických formátech a jednobarevných verzích, ale také v intenzivních barvách a jejich doplňkem jsou výrazné motivy. Mezi nimi najdeme vkusné, květinové vzory v různých variantách. Jsou skvělým doplňkem konzervativnějších stylizací. Mezi dámskými peněženkami jsou také extravagantní návrhy. Lakovaný povrch je variantou právě pro ženy, které se cítí dobře s výraznými doplňky. Je také ideálním řešením pro velké oslavy. Všude, kde se můžete předvést, lakované peněženky v dobře zvolené barvě zdůrazňují stylizaci a přidají jí výrazného charakteru. Podobný efekt je zaručen vzory, které napodobují kůži zvířete. Imitace výrobků z aligátora nebo hada jsou stále velmi módní. Je to ideální doplněk pro ty, kteří mají rádi neobvyklé, odvážné doplňky, s odkazem na trendy převládající v 90. letech.

Moderní design peněženek zahrnuje také klasické peněženky ve formě kapsičky, které jsou často zdobeny fotorealistickou grafikou nebo představují vtipné ilustrace se zvířaty a ovocem. Kombinace tradičního tvaru a netradičního grafického provedení jistě oživí a omladí libovolnou stylizaci.

 

Peněženky jsou nepostradatelným doplňkem našich tašek, batohů nebo aktovek. Používáme je každý den, takže stojí za to se postarat o to, aby jejich design odpovídal našim individuálním preferencím a vkusné doplňoval náš outfit.

Autor

Redakce

futurebeat.cz