5 trendů, které musíte mít ve skříni na podzim 2017

Romantické květy na maxi šatech, červené kabáty, metalické tkaniny... Představujeme 5 trendů, které byste měla mít ve své skříni, abyste byla módní královnou tohoto podzimu.

Červená na podzim 2017

Červená je bezpochyby jednou z nejmódnějších barev tohoto podzimu. Můžete si tedy oddechnout a říci „stop” podzimní šerosti. Zejména pak proto, že nejmódnější během nové sezóny budou dobře střižené červené kabáty. Minimalistické, jako např. u Givenchy, nebo ve verzi oversize a s ohnivějším odstínem, jako v kolekci Dolce&Gabbana.

Romantické šaty s květinami

Maxi šaty, načechrané a romantické s původem v 70. letech, se velmi často objevují mezi módními trendy. Na podzim budou kralovat květy „malované” na hnědé a vínově červené, které lze ideálně spojit s kovbojskými nebo podzimními botami. Důležité! Pokud jste vysoká, můžete si dovolit nosit také dlouhé šaty s květinami, nižším ženám doporučujeme květiny na minisukních. Mají také své kouzlo!

Podzimní trendy

Metalické tkaniny

Pokud uvažujete o skvělých tkaninách na podzim a zimu, bude to zajisté metalická nit. Krátké lesklé šaty jako od Saint Laurent v Paříži nebo kabáty a bundy přímo z „kosmické” přehlídky Chanel – metalika se objevuje v každé části šatníku, od povrchových oděvů až po příslušenství. Jedná se o trend pro ty, kteří se nebojí vykročit z podzimního davu (a ideální na večírek!).

Perfektní džíny s vysokým pasem

Módní 90. léta se zabydlela takové v nové sezóně. Má sportovní, ale také elegantní nádech v nezávazné podobě. Náš hit? Tmavé džíny s vysokým pasem v kombinaci s bílou košilí (šátek krásně doplní celek stylizace). Pro koho? Pro každého! Nechte se inspirovat archiválními fotografiemi princezny Diany.

Teplákům ano

Sportovní tepláky (nebo kalhoty s proužky, které je imitují) v kombinaci s lodičkami na vysokých podpatcích – takové je doporučení módního domu Chloe. Rebel Marc Jacobs dále spojuje tepláky s masivními vysokými botami a nonšalantním kloboučkem. My doporučujeme nosit tepláky o víkendech, ale nikoliv doma. Stylizujte je s nepromokavým pláštěm a stylovou ulicí a získejte si obdiv ulice!

Autor

Redakce

futurebeat.cz